Pirkanmaan tietojenkäsittely-yhdistys ry

Hallitus 2017

Matti Vuori

Puheenjohtaja
Matti Vuori

puheenjohtaja@pitky.fi

Pekka Kimpimäki

Pekka Kimpimäki

pekka.kimpimaki@pitky.fi

Petri Heinoja

Web-vastaava
Petri Heinoja

petri.heinoja@pitky.fi

Sanna Parkkali

Varapuheenjohtaja
Sanna Parkkali

sanna.parkkali@pitky.fi

 
 

Ilpo Tolvanen

Ilpo Tolvanen

toiminnanjohtaja@pitky.fi

Päivi Kähönen-AnttilaPäivi Kähönen-Anttila

paivi.kahonen@pitky.fi

Matti Turunen

Matti Turunen

matti.turunen@pitky.fi

Liisa Korpela

Liisa Korpela

liisa.korpela@pitky.fi

 

 

Toiminnanjohtaja

Ilpo TolvanenToiminnanjohtaja
Ilpo Tolvanen 
toiminnanjohtaja@pitky.fi
+358-44-979 3572
c/o Ilpo Tolvanen
Siilinkarinkatu 30
33410 TAMPERE

 

Tieto- ja viestintätekniikan ammattilaiset ry:n liittokokousedustajat v. 2017

  • Ilpo Tolvanen
  • Pekka Kimpimäki
  • Sanna Parkkali (varalla)

Toiminnantarkastajat v. 2017

  • Saul Wiinamäki
  • Aki Pitkäjärvi (varatarkastaja)